O nas

Trofeo Group Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem stoczni Rio Yachts i Otam – High Performance Luxury Yachts – w Polsce. Nasza firma powstała aby zaspokoić wymagania polskich klientów poszukujących luksusowych jachtów motorowych o wysokim prestiżu i najwyższej jakości.

Aktualnie nasza firma posiada w ofercie łodzie ekskluzywnych włoskich marek których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. Każda z reprezentowanych przez nas stoczni charakteryzuje się najwyższą jakością, dbałością o najmniejsze szczegóły, modnym designem, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz bezpieczeństwem i wspaniałymi właściwościami nautycznymi.

Celem naszej firmy jest kompleksowa obsługa klientów planujących zakup jachtu motorowego niezależnie od miejsca jego użytkowania. Dla naszych klientów przygotowaliśmy dodatkowo bardzo atrakcyjne formy finansowania, miejsca postojowe w najlepszych marinach w Polsce, Włoszech, Chorwacji, Hiszpanii i Turcji, transport jachtów w Europie i na świecie, ubezpieczenia AC oraz kompletny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Finansowanie

Dzięki podpisanym umowom z firmami leasingowymi możemy dobrać i zaoferować Państwu najlepszy wariant leasingu zarówno operacyjnego, jak i finansowego, spełniającego wymaganie stawiane przez każdego naszego Klienta. Opłata wstępna oscyluje zazwyczaj w przedziale od 20% do 45 % wartości jachtu. Maksymalny okres leasingowania w przypadku leasingu operacyjnego wynosi 72 miesiące, natomiast przy leasingu finansowym wynosi 60 miesięcy. Leasing dostępny jest w walutach PLN, EUR i CHF, przez co Klient zawsze może wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję walutową.

Ubezpieczenia

Dzięki naszej firmie Klient nie musi martwić się o ubezpieczenie jachtu. Niezależnie od miejsca użytkowania łodzi jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ubezpieczenie w pełnym pakiecie za kwotę od 0,9 % do 2,0% wartości jachtu. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia wyłącznie na Polskę, Europę lub też na cały Świat.

Mariny

Dzięki stałej współpracy z ekskluzywnymi marinami na całym świecie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wspaniałe miejsca postojowe dla Państwa jachtów. Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Czarnogóra, Grecja to kraje, w których z przyjemnością zarezerwujemy miejsca postojowe dla Państwa jachtów.

Czarter Jachtów Motorowych

Stocznie, z którymi współpracujemy, posiadają swoje własne firmy czarterowe, przez co mogą Państwo wypróbować wybrany model przed zakupem, bądź też zwyczajnie spędzić na nim wymarzone wakacje pływając z profesjonalną i dyskretną załogą. Nasza oferta obejmuje czartery jachtów motorowych na Morzu Bałtyckim, Morzu Śródziemnym, Morzu Adriatyckim oraz na Oceanie Atlantyckim.

Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie zrobić wszystko aby zakup oraz użytkowanie jachtu dawały jak najwięcej przyjemności. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z nami.

nasza oferta