Czarter

Czarter

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z najszerszej oferty czarterowej łodzi i jachtów motorowych w Zatoce Gdańskiej. Do Państwa dyspozycji oddajemy jednostki od 7 do 15 metrów długości wraz ze skiperem i pełną obsługą.

Organizujemy:

  • rejsy rodzinne po Zatoce Gdańskiej
  • rejsy indywidualnie dopasowane do życzeń Wynajmującego
  • rejsy na romantyczne zachody słońca przy molo w Sopocie
  • imprezy okolicznościowe (urodziny, wieczory kawalerskie/panieńskie, rocznice)
  • spotkania biznesowe w luksusowej, komfortowej i dyskretnej atmosferze
  • sesje zdjęciowe, reklamowe i marketingowe
  • eventy firmowe i imprezy integracyjne
  • akcje promocyjne
logotype
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia!
logotype
Możliwość czarteru na godziny, dni, tygodnie!
logotype
Możliwość personalizacji jednostek w celach promocyjnych!

Dodatkowo nasza firma poszerzyła ofertę wynajmu o czarter luksusowych jednostek motorowych których flota składa się 27 ekskluzywnych modeli jachtów o długości od 56 do 82 stóp stacjonujących w basenie Morza Śródziemnego.

Nasza baza czarterowa opiera się na czterech głównych punktach startowych: Sycylia – Milazzo, Lazurowe Wybrzeże – Monte Carlo , Kampania – Neapol oraz Sardynia – Szmaragdowe Wybrzeże. W najbliższym czasie zostaną dodane nowe punkty czarterowe w Miami [USA], Tajlandii, Brazylii i na Chorwacji.

Wszystkie jachty z naszej oferty reprezentują klasę Premium dzięki czemu spełnią one wszystkie stawiane przez Państwa wymagania. Każdy jacht jest nowy, bądź też posiada bardzo minimalny przebieg. Każdy z jachtów charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem i najwyższą jakością wykonania dzięki czemu w trakcie rejsu będą się Państwo czuć jak w pięciogwiazdkowym hotelu. Jachty z naszej oferty obsługiwane są przez doskonale wyszkoloną załogę z długoletnim doświadczeniem potwierdzonym wieloma szkoleniami i rzetelną wiedzą nautyczną dzięki czemu podróże na naszych jachtach są bezpieczne i komfortowe, a poziom usług na pokładzie jachtu jest na najwyższym poziomie. Dla naszych jachtów przygotowane są najlepsze miejsca w najbardziej luksusowych marinach nad Morzem Śródziemnym oraz specjalny serwis portowy, który jest w stanie spełnić każde marzenia czarterujących jacht.